Günaydın Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Manastır Yolu No: 24, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul

Günaydın İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Günaydın

Tam adres bilgisi Manastır Yolu No: 24, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 447 47 94 şeklindedir. Firmality ile Günaydın konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Günaydın konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Günaydın konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Günaydın, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Günaydın hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Günaydın iletişim numarası nedir?

Günaydın firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 447 47 94 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Günaydın firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Günaydın firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Manastır Yolu No: 24, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Günaydın

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi