Hacıbaşar Kebap&baklava Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Şemsettin Günaltay Cad. Kamiller Sok. No: 2 Daire: 1, Erenköy, Kadıköy, İstanbul

Hacıbaşar Kebap&baklava İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hacıbaşar Kebap&baklava

Tam adres bilgisi Şemsettin Günaltay Cad. Kamiller Sok. No: 2 Daire: 1, Erenköy, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 360 96 97 şeklindedir. Firmality ile Hacıbaşar Kebap&baklava konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hacıbaşar Kebap&baklava konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hacıbaşar Kebap&baklava konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hacıbaşar Kebap&baklava, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hacıbaşar Kebap&baklava hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hacıbaşar Kebap&Baklava iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Hacıbaşar Kebap&Baklava firmasının iletişim numarası 0216 360 96 97 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Hacıbaşar Kebap&Baklava firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Hacıbaşar Kebap&Baklava firmasına Şemsettin Günaltay Cad. Kamiller Sok. No: 2 Daire: 1, Erenköy, Kadıköy, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Hacıbaşar Kebap&Baklava firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hacıbaşar Kebap&baklava

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi