Halis Şef İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Halis Şef

Tam adres bilgisi Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. No: 130 Daire: 1, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 354 81 81 şeklindedir. Firmality ile Halis Şef konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Halis Şef konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Halis Şef konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Halis Şef, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Halis Şef hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Halis Şef telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Halis Şef firmanın telefon numarası 0216 354 81 81 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Halis Şef firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Halis Şef, Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. No: 130 Daire: 1, Pendik, İstanbul adresindedir. Halis Şef firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Halis Şef

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi