Has Dürüm İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Has Dürüm

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. Atatürk Cad. Papatya Sok. No: 151, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 622 22 32 şeklindedir. Firmality ile Has Dürüm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Has Dürüm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Has Dürüm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Has Dürüm, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Has Dürüm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Has Dürüm telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Has Dürüm firmanın telefon numarası 0216 622 22 32 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Has Dürüm firmasının adresi nedir?

Has Dürüm firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Atatürk Mah. Atatürk Cad. Papatya Sok. No: 151, Sancaktepe, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Has Dürüm firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Has Dürüm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi