Has Kebap Ve Yemek Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. Kördere Sok. No: 4 Daire: 2, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul

Has Kebap Ve Yemek Salonu İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Has Kebap Ve Yemek Salonu

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. Kördere Sok. No: 4 Daire: 2, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 347 50 09 şeklindedir. Firmality ile Has Kebap Ve Yemek Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Has Kebap Ve Yemek Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Has Kebap Ve Yemek Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Has Kebap Ve Yemek Salonu, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Has Kebap Ve Yemek Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Has Kebap ve Yemek Salonu iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Has Kebap ve Yemek Salonu firmasının iletişim numarası 0216 347 50 09 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Has Kebap ve Yemek Salonu firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Has Kebap ve Yemek Salonu, Bağdat Cad. Kördere Sok. No: 4 Daire: 2, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Has Kebap ve Yemek Salonu firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Has Kebap Ve Yemek Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi