Hassoylu Kebap Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Manastır Yolu Cad. No: 92/A, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul

Hassoylu Kebap Salonu İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hassoylu Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Manastır Yolu Cad. No: 92/A, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 446 06 19 şeklindedir. Firmality ile Hassoylu Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hassoylu Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hassoylu Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hassoylu Kebap Salonu, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hassoylu Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hassoylu Kebap Salonu irtibat numarası kaçtır?

Hassoylu Kebap Salonu firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 446 06 19 numarasıdır. Hassoylu Kebap Salonu adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Hassoylu Kebap Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Hassoylu Kebap Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Manastır Yolu Cad. No: 92/A, Postahane Mah., Tuzla, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hassoylu Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi