Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. No: 86, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul

Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu

Tam adres bilgisi İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. No: 86, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 548 24 68 şeklindedir. Firmality ile Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hazar Kebap Lahmacun ve Döner Salonu iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Hazar Kebap Lahmacun ve Döner Salonu firmasının iletişim numarası 0212 548 24 68 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Hazar Kebap Lahmacun ve Döner Salonu firmasının adresi nedir?

Hazar Kebap Lahmacun ve Döner Salonu firmasının adresi, kayıtlarımıza göre İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. No: 86, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Hazar Kebap Lahmacun ve Döner Salonu firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hazar Kebap Lahmacun Ve Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi