Hisar Kebap Evi İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hisar Kebap Evi

Tam adres bilgisi Fatih Sultan Mehmet Mah. Evren Paşa Cad. Tepe Sok. No: 2 Daire: 1, Rumelihisarı, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 277 27 36 şeklindedir. Firmality ile Hisar Kebap Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hisar Kebap Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hisar Kebap Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hisar Kebap Evi, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hisar Kebap Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hisar Kebap Evi iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Hisar Kebap Evi firmasının iletişim numarası 0212 277 27 36 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Hisar Kebap Evi firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Hisar Kebap Evi firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Fatih Sultan Mehmet Mah. Evren Paşa Cad. Tepe Sok. No: 2 Daire: 1, Rumelihisarı, Sarıyer, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hisar Kebap Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi