Hoca Kebabı Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. No: 106, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul

Hoca Kebabı İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hoca Kebabı

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. No: 106, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 388 56 86 şeklindedir. Firmality ile Hoca Kebabı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hoca Kebabı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hoca Kebabı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hoca Kebabı, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hoca Kebabı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hoca Kebabı telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Hoca Kebabı firmanın telefon numarası 0216 388 56 86 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Hoca Kebabı firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Hoca Kebabı firmasına Bağdat Cad. No: 106, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Hoca Kebabı firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hoca Kebabı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi