Hünkar Et Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Meclis Mah. Ankara Cad. No: 37, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul

Hünkar Et Lokantası İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Hünkar Et Lokantası

Tam adres bilgisi Meclis Mah. Ankara Cad. No: 37, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 621 12 31 şeklindedir. Firmality ile Hünkar Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hünkar Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hünkar Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hünkar Et Lokantası, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hünkar Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hünkar Et Lokantası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Hünkar Et Lokantası firmasının iletişim numarası 0216 621 12 31 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Hünkar Et Lokantası firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Hünkar Et Lokantası firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Meclis Mah. Ankara Cad. No: 37, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Hünkar Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi