İmren Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Başkent Cad. No: 17, Bahçelievler, Pendik, İstanbul

İmren Kebap İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

İmren Kebap

Tam adres bilgisi Başkent Cad. No: 17, Bahçelievler, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 517 64 82 şeklindedir. Firmality ile İmren Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İmren Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İmren Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İmren Kebap, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İmren Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İmren Kebap irtibat numarası kaçtır?

İmren Kebap firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 517 64 82 numarasıdır. İmren Kebap adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

İmren Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan İmren Kebap, Başkent Cad. No: 17, Bahçelievler, Pendik, İstanbul adresindedir. İmren Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > İmren Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi