İmren Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Orta Mah. Atatürk Cad. Özbek Sok. No: 4, Soğanlık, Kartal, İstanbul

İmren Lokantası İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

İmren Lokantası

Tam adres bilgisi Orta Mah. Atatürk Cad. Özbek Sok. No: 4, Soğanlık, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 451 93 83 şeklindedir. Firmality ile İmren Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İmren Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İmren Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İmren Lokantası, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İmren Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İmren Lokantası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan İmren Lokantası firmasının iletişim numarası 0216 451 93 83 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

İmren Lokantası firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, İmren Lokantası firmasına Orta Mah. Atatürk Cad. Özbek Sok. No: 4, Soğanlık, Kartal, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, İmren Lokantası firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > İmren Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi