İskender Kebapçısı İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

İskender Kebapçısı

Tam adres bilgisi Mecidiyeköy Mah. Şht. Ertuğrul Kabataş Cad. No: 5/A, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 212 26 31 şeklindedir. Firmality ile İskender Kebapçısı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İskender Kebapçısı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İskender Kebapçısı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İskender Kebapçısı, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İskender Kebapçısı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İskender Kebapçısı iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan İskender Kebapçısı firmasının iletişim numarası 0212 212 26 31 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

İskender Kebapçısı firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki İskender Kebapçısı firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Mecidiyeköy Mah. Şht. Ertuğrul Kabataş Cad. No: 5/A, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > İskender Kebapçısı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi