İstanbul Pilav Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bahariye Cad. Nail Bey Sok. No: 23, Kadıköy, İstanbul

İstanbul Pilav İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

İstanbul Pilav

Tam adres bilgisi Bahariye Cad. Nail Bey Sok. No: 23, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 550 13 14 şeklindedir. Firmality ile İstanbul Pilav konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İstanbul Pilav konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İstanbul Pilav konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İstanbul Pilav, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul Pilav hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İstanbul Pilav iletişim numarası nedir?

İstanbul Pilav firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 550 13 14 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

İstanbul Pilav firmasının adresi nedir?

İstanbul Pilav firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Bahariye Cad. Nail Bey Sok. No: 23, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, İstanbul Pilav firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > İstanbul Pilav

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi