Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Yunus Emre Mah. 1397 Sok. No: 58/A, Sultançiftliği, Sultangazi, İstanbul

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta İstanbul ilimizin Sultangazi ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta

Tam adres bilgisi Yunus Emre Mah. 1397 Sok. No: 58/A, Sultançiftliği, Sultangazi, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 667 43 37 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta, İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta iletişim numarası nedir?

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 667 43 37 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta, Yunus Emre Mah. 1397 Sok. No: 58/A, Sultançiftliği, Sultangazi, İstanbul adresindedir. Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultangazi > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kahta Çiğ Köfteci Bilal Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi