Kahta Çiğköfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kilyos Plaj Yolu No: 11/B, Kumköy (Kilyos) Köyü, Sarıyer, İstanbul

Kahta Çiğköfte İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğköfte

Tam adres bilgisi Kilyos Plaj Yolu No: 11/B, Kumköy (Kilyos) Köyü, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 201 23 34 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Kahta Çiğköfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0212 201 23 34 numarasıdır. Kahta Çiğköfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Kahta Çiğköfte firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kahta Çiğköfte firmasına Kilyos Plaj Yolu No: 11/B, Kumköy (Kilyos) Köyü, Sarıyer, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kahta Çiğköfte firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kahta Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi