Kale Restaurant Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kale Restaurant

Tam adres bilgisi Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. Kutlu Apt. No: 31/A Kat: Zemin, Denizli, Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 457 97 01 şeklindedir. Firmality ile Kale Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kale Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kale Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kale Restaurant, Adana Seyhan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kale Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kale Restaurant telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Kale Restaurant firmanın telefon numarası 0322 457 97 01 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Kale Restaurant firmasının adresi nedir?

Kale Restaurant firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. Kutlu Apt. No: 31/A Kat: Zemin, Denizli, Seyhan, Adana olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Kale Restaurant firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kale Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi