Karadeniz Pide Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Esentepe Mah. İnönü Cad. No: 121, Esentepe, Kartal, İstanbul

Karadeniz Pide Salonu İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Karadeniz Pide Salonu

Tam adres bilgisi Esentepe Mah. İnönü Cad. No: 121, Esentepe, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 389 79 88 şeklindedir. Firmality ile Karadeniz Pide Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Karadeniz Pide Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Karadeniz Pide Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Karadeniz Pide Salonu, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Karadeniz Pide Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Karadeniz Pide Salonu iletişim numarası nedir?

Karadeniz Pide Salonu firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 389 79 88 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Karadeniz Pide Salonu firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Karadeniz Pide Salonu, Esentepe Mah. İnönü Cad. No: 121, Esentepe, Kartal, İstanbul adresindedir. Karadeniz Pide Salonu firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Karadeniz Pide Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi