Karataş Et Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. Kömen Pasajı No: 382/B, Maltepe Merkez, Maltepe, İstanbul

Karataş Et Lokantası İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Karataş Et Lokantası

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. Kömen Pasajı No: 382/B, Maltepe Merkez, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 441 84 11 şeklindedir. Firmality ile Karataş Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Karataş Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Karataş Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Karataş Et Lokantası, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Karataş Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Karataş Et Lokantası irtibat numarası kaçtır?

Karataş Et Lokantası firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 441 84 11 numarasıdır. Karataş Et Lokantası adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Karataş Et Lokantası firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Karataş Et Lokantası, Bağdat Cad. Kömen Pasajı No: 382/B, Maltepe Merkez, Maltepe, İstanbul adresindedir. Karataş Et Lokantası firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Karataş Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi