Kılıç Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Merve Mah. Atatürk Cad. No: 332, Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul

Kılıç Kebap İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kılıç Kebap

Tam adres bilgisi Merve Mah. Atatürk Cad. No: 332, Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 311 15 81 şeklindedir. Firmality ile Kılıç Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kılıç Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kılıç Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kılıç Kebap, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kılıç Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kılıç Kebap irtibat numarası kaçtır?

Kılıç Kebap firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 311 15 81 numarasıdır. Kılıç Kebap adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Kılıç Kebap firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kılıç Kebap firmasına Merve Mah. Atatürk Cad. No: 332, Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kılıç Kebap firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kılıç Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi