Kırkdokuz Restaurant Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Yukarı Mah. Kızılay Bulv. No: 12/C, Rahmanlar, Kartal, İstanbul

Kırkdokuz Restaurant İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kırkdokuz Restaurant

Tam adres bilgisi Yukarı Mah. Kızılay Bulv. No: 12/C, Rahmanlar, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 353 31 39 şeklindedir. Firmality ile Kırkdokuz Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kırkdokuz Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kırkdokuz Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kırkdokuz Restaurant, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kırkdokuz Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kırkdokuz Restaurant telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Kırkdokuz Restaurant firmanın telefon numarası 0216 353 31 39 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Kırkdokuz Restaurant firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kırkdokuz Restaurant firmasına Yukarı Mah. Kızılay Bulv. No: 12/C, Rahmanlar, Kartal, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kırkdokuz Restaurant firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kırkdokuz Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi