Klas Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Mümindere Cad. No: 37, Kadıköy, İstanbul

Klas Kebap İstanbul ilimizin Şile ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şile ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şile hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Klas Kebap

Tam adres bilgisi Mümindere Cad. No: 37, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 363 02 63 şeklindedir. Firmality ile Klas Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Klas Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Klas Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Klas Kebap, İstanbul Şile hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Klas Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Klas Kebap iletişim numarası nedir?

Klas Kebap firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 363 02 63 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Klas Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Klas Kebap, Mümindere Cad. No: 37, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Klas Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şile > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Klas Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi