Köfteci Ramiz İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Köfteci Ramiz

Tam adres bilgisi Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 269 Daire: 1, Merdivenköy, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 350 12 00 şeklindedir. Firmality ile Köfteci Ramiz konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Köfteci Ramiz konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Köfteci Ramiz konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Köfteci Ramiz, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Köfteci Ramiz hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Köfteci Ramiz irtibat numarası kaçtır?

Köfteci Ramiz firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 350 12 00 numarasıdır. Köfteci Ramiz adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Köfteci Ramiz firmasının adresi nedir?

Köfteci Ramiz firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 269 Daire: 1, Merdivenköy, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Köfteci Ramiz firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Köfteci Ramiz

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi