Köfteci Şükrü Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. No: 533/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul

Köfteci Şükrü İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Köfteci Şükrü

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. No: 533/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 384 85 76 şeklindedir. Firmality ile Köfteci Şükrü konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Köfteci Şükrü konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Köfteci Şükrü konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Köfteci Şükrü, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Köfteci Şükrü hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Köfteci Şükrü irtibat numarası kaçtır?

Köfteci Şükrü firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 384 85 76 numarasıdır. Köfteci Şükrü adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Köfteci Şükrü firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Köfteci Şükrü firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Bağdat Cad. No: 533/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Köfteci Şükrü

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi