Köfteland Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Ziyapaşa Mah. Baraj Yolu No: 34/A, Seyhan Merkez, Seyhan, Adana

Köfteland Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Köfteland

Tam adres bilgisi Ziyapaşa Mah. Baraj Yolu No: 34/A, Seyhan Merkez, Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 459 50 30 şeklindedir. Firmality ile Köfteland konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Köfteland konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Köfteland konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Köfteland, Adana Seyhan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Köfteland hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Köfteland iletişim numarası nedir?

Köfteland firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0322 459 50 30 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Köfteland firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Köfteland, Ziyapaşa Mah. Baraj Yolu No: 34/A, Seyhan Merkez, Seyhan, Adana adresindedir. Köfteland firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Köfteland

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi