Komagene İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Komagene

Tam adres bilgisi Zümrütevler Mah. Tülin Cad. Çiğdem Sok. No: 2/A, Zümrütevler, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 427 80 09 şeklindedir. Firmality ile Komagene konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Komagene firmasının iletişim numarası 0216 427 80 09 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Komagene firmasının adresi nedir?

Komagene firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Zümrütevler Mah. Tülin Cad. Çiğdem Sok. No: 2/A, Zümrütevler, Maltepe, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Komagene firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Komagene

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi