Komagene İstanbul ilimizin Şile ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şile ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şile hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Komagene

Tam adres bilgisi Çavuş Mah. Üsküdar Cad. No: 109C, Şile Merkez, Şile, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 710 33 63 şeklindedir. Firmality ile Komagene konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene, İstanbul Şile hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Komagene firmanın telefon numarası 0216 710 33 63 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Komagene firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Komagene firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Çavuş Mah. Üsküdar Cad. No: 109C, Şile Merkez, Şile, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şile > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Komagene

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi