Komagene İstanbul ilimizin Sultanbeyli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultanbeyli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultanbeyli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Komagene

Tam adres bilgisi Fatih Bulv. Kadıköy Sok. No: 4, Mehmet Akif Ersoy Mah., Sultanbeyli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 496 02 50 şeklindedir. Firmality ile Komagene konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene, İstanbul Sultanbeyli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Komagene firmasının iletişim numarası 0216 496 02 50 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Komagene firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Komagene, Fatih Bulv. Kadıköy Sok. No: 4, Mehmet Akif Ersoy Mah., Sultanbeyli, İstanbul adresindedir. Komagene firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultanbeyli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Komagene

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi