Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Orhangazi Cad. Mutlu Sok. No: 9, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını

Tam adres bilgisi Orhangazi Cad. Mutlu Sok. No: 9, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 399 52 44 şeklindedir. Firmality ile Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını firmasının iletişim numarası 0216 399 52 44 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını, Orhangazi Cad. Mutlu Sok. No: 9, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul adresindedir. Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Konyataş Etli Ekmek Ve Pide Fırını

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi