Kral Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kral Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. Demokrasi Cad. No: 2 Daire: 5, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 622 48 87 şeklindedir. Firmality ile Kral Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kral Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kral Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kral Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

Kral Çiğ Köfte firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 622 48 87 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kral Çiğ Köfte firmasına Atatürk Mah. Demokrasi Cad. No: 2 Daire: 5, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kral Çiğ Köfte firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kral Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi