Kral Çiğköfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No: 93/B, Osmangazi, Sancaktepe, İstanbul

Kral Çiğköfte İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kral Çiğköfte

Tam adres bilgisi Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No: 93/B, Osmangazi, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 561 71 07 şeklindedir. Firmality ile Kral Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kral Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kral Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kral Çiğköfte, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kral Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kral Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Kral Çiğköfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 561 71 07 numarasıdır. Kral Çiğköfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Kral Çiğköfte firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kral Çiğköfte firmasına Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No: 93/B, Osmangazi, Sancaktepe, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kral Çiğköfte firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kral Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi