Kubi Restaurant İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Kubi Restaurant

Tam adres bilgisi Yeni Çarşı Daire: 9, Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 346 43 84 şeklindedir. Firmality ile Kubi Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kubi Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kubi Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kubi Restaurant, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kubi Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kubi Restaurant iletişim numarası nedir?

Kubi Restaurant firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 346 43 84 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kubi Restaurant firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Kubi Restaurant firmasına Yeni Çarşı Daire: 9, Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, Sarıyer, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Kubi Restaurant firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Kubi Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi