Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

50. Sok. No: 23, İsmet Paşa Mah., Sultangazi, İstanbul

Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu İstanbul ilimizin Sultangazi ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu

Tam adres bilgisi 50. Sok. No: 23, İsmet Paşa Mah., Sultangazi, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 476 44 56 şeklindedir. Firmality ile Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu, İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Malatya Pide ve Lahmacun Salonu irtibat numarası kaçtır?

Malatya Pide ve Lahmacun Salonu firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0212 476 44 56 numarasıdır. Malatya Pide ve Lahmacun Salonu adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Malatya Pide ve Lahmacun Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Malatya Pide ve Lahmacun Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre 50. Sok. No: 23, İsmet Paşa Mah., Sultangazi, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultangazi > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Malatya Pide Ve Lahmacun Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi