Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. No: 26/A Daire: 2, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu

Tam adres bilgisi Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. No: 26/A Daire: 2, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 217 36 46 şeklindedir. Firmality ile Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu firmasının iletişim numarası 0212 217 36 46 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. No: 26/A Daire: 2, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Mavi Boncuk Pide Lahmacun Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi