Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Çınardere Mah. Dolayoba Cad. No: 33, Dolayoba, Pendik, İstanbul

Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu

Tam adres bilgisi Çınardere Mah. Dolayoba Cad. No: 33, Dolayoba, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 379 54 93 şeklindedir. Firmality ile Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Mersin Döner Yemek ve Köfte Salonu telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Mersin Döner Yemek ve Köfte Salonu firmanın telefon numarası 0216 379 54 93 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Mersin Döner Yemek ve Köfte Salonu firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Mersin Döner Yemek ve Köfte Salonu, Çınardere Mah. Dolayoba Cad. No: 33, Dolayoba, Pendik, İstanbul adresindedir. Mersin Döner Yemek ve Köfte Salonu firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Mersin Döner Yemek Ve Köfte Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi