Mersin Et Tantuni Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Mersin Et Tantuni

Tam adres bilgisi Toros Mah. Kenan Evren Bulv. Tunç Apt. Kat: 1, Mahfesığmaz, Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 231 11 96 şeklindedir. Firmality ile Mersin Et Tantuni konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Mersin Et Tantuni konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Mersin Et Tantuni konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Mersin Et Tantuni, Adana Çukurova hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Mersin Et Tantuni hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Mersin Et Tantuni telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0322 231 11 96 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Mersin Et Tantuni firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Mersin Et Tantuni firmasına Toros Mah. Kenan Evren Bulv. Tunç Apt. Kat: 1, Mahfesığmaz, Çukurova, Adana adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Mersin Et Tantuni firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Mersin Et Tantuni

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi