Meşhur İzmir Kumrusu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Atatürk Mah. Halkalı Cad. No: 31, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul

Meşhur İzmir Kumrusu İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Meşhur İzmir Kumrusu

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. Halkalı Cad. No: 31, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 470 29 32 şeklindedir. Firmality ile Meşhur İzmir Kumrusu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Meşhur İzmir Kumrusu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Meşhur İzmir Kumrusu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Meşhur İzmir Kumrusu, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Meşhur İzmir Kumrusu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Meşhur İzmir Kumrusu telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Meşhur İzmir Kumrusu firmanın telefon numarası 0212 470 29 32 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Meşhur İzmir Kumrusu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Meşhur İzmir Kumrusu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Atatürk Mah. Halkalı Cad. No: 31, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Meşhur İzmir Kumrusu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi