Nimet Et Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Doğan Sok. No: 12, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul

Nimet Et Lokantası İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Nimet Et Lokantası

Tam adres bilgisi Doğan Sok. No: 12, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 488 23 04 şeklindedir. Firmality ile Nimet Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Nimet Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Nimet Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Nimet Et Lokantası, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Nimet Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Nimet Et Lokantası iletişim numarası nedir?

Nimet Et Lokantası firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 488 23 04 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Nimet Et Lokantası firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Nimet Et Lokantası firmasına Doğan Sok. No: 12, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Nimet Et Lokantası firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Nimet Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi