Niyazibey Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

İçmeler Mah. Atatürk Cad. No: 1, İçmeler, Tuzla, İstanbul

Niyazibey İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Niyazibey

Tam adres bilgisi İçmeler Mah. Atatürk Cad. No: 1, İçmeler, Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 446 18 88 şeklindedir. Firmality ile Niyazibey konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Niyazibey konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Niyazibey konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Niyazibey, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Niyazibey hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Niyazibey irtibat numarası kaçtır?

Niyazibey firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 446 18 88 numarasıdır. Niyazibey adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Niyazibey firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Niyazibey firmanın, adresi kayıtlarımıza göre İçmeler Mah. Atatürk Cad. No: 1, İçmeler, Tuzla, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Niyazibey

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi