Nokta Restaurant Ve Cafe Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Vukala Cad. Teyyareci Resmi Sok. No: 2/C, Bostancı, Kadıköy, İstanbul

Nokta Restaurant Ve Cafe İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Nokta Restaurant Ve Cafe

Tam adres bilgisi Vukala Cad. Teyyareci Resmi Sok. No: 2/C, Bostancı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 375 44 44 şeklindedir. Firmality ile Nokta Restaurant Ve Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Nokta Restaurant Ve Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Nokta Restaurant Ve Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Nokta Restaurant Ve Cafe, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Nokta Restaurant Ve Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Nokta Restaurant ve Cafe telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 375 44 44 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Nokta Restaurant ve Cafe firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Nokta Restaurant ve Cafe firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Vukala Cad. Teyyareci Resmi Sok. No: 2/C, Bostancı, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Nokta Restaurant Ve Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi