Oba Döner Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kurtuluş Cad. No: 173/A, Şişli, İstanbul

Oba Döner İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Oba Döner

Tam adres bilgisi Kurtuluş Cad. No: 173/A, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 230 19 94 şeklindedir. Firmality ile Oba Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oba Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oba Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oba Döner, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oba Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oba Döner telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Oba Döner firmanın telefon numarası 0212 230 19 94 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Oba Döner firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Oba Döner, Kurtuluş Cad. No: 173/A, Şişli, İstanbul adresindedir. Oba Döner firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Oba Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi