Ovalı Konya Mutfağı İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ovalı Konya Mutfağı

Tam adres bilgisi Kartaltepe Mah. E-5 Karayolu Göktepe Sok. No: 2 Daire: 1, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 424 65 34 şeklindedir. Firmality ile Ovalı Konya Mutfağı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ovalı Konya Mutfağı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ovalı Konya Mutfağı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ovalı Konya Mutfağı, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ovalı Konya Mutfağı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ovalı Konya Mutfağı telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Ovalı Konya Mutfağı firmanın telefon numarası 0212 424 65 34 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Ovalı Konya Mutfağı firmasının adresi nedir?

Ovalı Konya Mutfağı firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kartaltepe Mah. E-5 Karayolu Göktepe Sok. No: 2 Daire: 1, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Ovalı Konya Mutfağı firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ovalı Konya Mutfağı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi