Öz Adana Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Dereiçi Sok. No: 11, Tarabya, Sarıyer, İstanbul

Öz Adana Kebap İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Öz Adana Kebap

Tam adres bilgisi Dereiçi Sok. No: 11, Tarabya, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 223 59 30 şeklindedir. Firmality ile Öz Adana Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Öz Adana Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Öz Adana Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Öz Adana Kebap, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Öz Adana Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Öz Adana Kebap iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Öz Adana Kebap firmasının iletişim numarası 0212 223 59 30 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Öz Adana Kebap firmasının adresi nedir?

Öz Adana Kebap firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Dereiçi Sok. No: 11, Tarabya, Sarıyer, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Öz Adana Kebap firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Öz Adana Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi