Öz Sahan Köfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Esentepe Mah. Toros Cad. No: 12, Kartal, İstanbul

Öz Sahan Köfte İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Öz Sahan Köfte

Tam adres bilgisi Esentepe Mah. Toros Cad. No: 12, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 473 43 63 şeklindedir. Firmality ile Öz Sahan Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Öz Sahan Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Öz Sahan Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Öz Sahan Köfte, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Öz Sahan Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Öz Sahan Köfte telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 473 43 63 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Öz Sahan Köfte firmasının adresi nedir?

Öz Sahan Köfte firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Esentepe Mah. Toros Cad. No: 12, Kartal, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Öz Sahan Köfte firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Öz Sahan Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi