Öz Ulubey Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kurtköy Mah. Eski Ankara Cad. No: 337, Yenişehir, Pendik, İstanbul

Öz Ulubey Kebap İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Öz Ulubey Kebap

Tam adres bilgisi Kurtköy Mah. Eski Ankara Cad. No: 337, Yenişehir, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 595 22 22 şeklindedir. Firmality ile Öz Ulubey Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Öz Ulubey Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Öz Ulubey Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Öz Ulubey Kebap, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Öz Ulubey Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Öz Ulubey Kebap telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 595 22 22 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Öz Ulubey Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Öz Ulubey Kebap, Kurtköy Mah. Eski Ankara Cad. No: 337, Yenişehir, Pendik, İstanbul adresindedir. Öz Ulubey Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Öz Ulubey Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi