Özlem Et Lokantası İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Özlem Et Lokantası

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. İkitelli Cad. No: 6, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 697 01 12 şeklindedir. Firmality ile Özlem Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özlem Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özlem Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özlem Et Lokantası, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özlem Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özlem Et Lokantası telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Özlem Et Lokantası firmanın telefon numarası 0212 697 01 12 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Özlem Et Lokantası firmasının adresi nedir?

Özlem Et Lokantası firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Atatürk Mah. İkitelli Cad. No: 6, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Özlem Et Lokantası firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Özlem Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi