Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Ertuğrul Gazi Mah. Atıf Efendi Cad. No: 26, Yayalar, Pendik, İstanbul

Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu

Tam adres bilgisi Ertuğrul Gazi Mah. Atıf Efendi Cad. No: 26, Yayalar, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 426 13 14 şeklindedir. Firmality ile Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özmeydan Kebap ve Lahmacun Salonu telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Özmeydan Kebap ve Lahmacun Salonu firmanın telefon numarası 0216 426 13 14 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Özmeydan Kebap ve Lahmacun Salonu firmasının adresi nedir?

Özmeydan Kebap ve Lahmacun Salonu firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Ertuğrul Gazi Mah. Atıf Efendi Cad. No: 26, Yayalar, Pendik, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Özmeydan Kebap ve Lahmacun Salonu firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Özmeydan Kebap Ve Lahmacun Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi