Paşalı Kebap & Pide Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Reşitpaşa Mah. Posta Yolu No: 6, Emirgan, Sarıyer, İstanbul

Paşalı Kebap & Pide Salonu İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Paşalı Kebap & Pide Salonu

Tam adres bilgisi Reşitpaşa Mah. Posta Yolu No: 6, Emirgan, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 323 18 17 şeklindedir. Firmality ile Paşalı Kebap & Pide Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Paşalı Kebap & Pide Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Paşalı Kebap & Pide Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Paşalı Kebap & Pide Salonu, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Paşalı Kebap & Pide Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Paşalı Kebap & Pide Salonu telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Paşalı Kebap & Pide Salonu firmanın telefon numarası 0212 323 18 17 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Paşalı Kebap & Pide Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Paşalı Kebap & Pide Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Reşitpaşa Mah. Posta Yolu No: 6, Emirgan, Sarıyer, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Paşalı Kebap & Pide Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi