Pilavcı Nuri Usta İstanbul ilimizin Sultangazi ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Pilavcı Nuri Usta

Tam adres bilgisi 75. Yıl Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 70, Zübeydehanım, Sultangazi, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 419 03 17 şeklindedir. Firmality ile Pilavcı Nuri Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Pilavcı Nuri Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Pilavcı Nuri Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Pilavcı Nuri Usta, İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Pilavcı Nuri Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Pilavcı Nuri Usta telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Pilavcı Nuri Usta firmanın telefon numarası 0212 419 03 17 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Pilavcı Nuri Usta firmasının adresi nedir?

Pilavcı Nuri Usta firmasının adresi, kayıtlarımıza göre 75. Yıl Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 70, Zübeydehanım, Sultangazi, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Pilavcı Nuri Usta firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultangazi > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Pilavcı Nuri Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi