Rumeli Kale Cafe Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Yahya Kemal Cad. No: 10, Rumelihisarı Mah., Sarıyer, İstanbul

Rumeli Kale Cafe İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Rumeli Kale Cafe

Tam adres bilgisi Yahya Kemal Cad. No: 10, Rumelihisarı Mah., Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 265 00 97 şeklindedir. Firmality ile Rumeli Kale Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Rumeli Kale Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Rumeli Kale Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Rumeli Kale Cafe, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Rumeli Kale Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Rumeli Kale Cafe iletişim numarası nedir?

Rumeli Kale Cafe firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 265 00 97 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Rumeli Kale Cafe firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Rumeli Kale Cafe firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Yahya Kemal Cad. No: 10, Rumelihisarı Mah., Sarıyer, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Rumeli Kale Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi